Nasz klub bierze udział w kolejnej inicjatywie, która naszym zdaniem może zmienić coś “na lepsze”!

Bierzemy udział w badaniu sprawności fizycznej dzieci i młodzieży i rejestrowaniu jej w Narodowej Bazie Talentów. To wspólna inicjatywa Ministerstwa Sportu, Instytutu Sportu i Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. NBT jest narzędziem gromadzenia wiedzy na temat poziomu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży w Polsce, a także instrumentem wspomagającym proces identyfikacji talentów sportowych. Ciekawy projekt 😉

W związku z powyższym chciałbym serdecznie zaprosić dzieci i młodzież (zarówno Akrobatów jak i Aikidoków) do wzięcia udziału w pierwszym z kilku “sprawdzianów”. Tym razem na tapetę weźmiemy biegi (bo to chyba ostatni moment, żeby zrobić ten test w sprzyjających okolicznościach przyrody).

Spotykamy się w sobotę, 21.10.2017 o godz. 10.00 na stadionie (na bieżni) MOSiR “PSZCZELNIK” w Siemianowicach Śląskich (adres: Park Pszczelnik 3, 41-100 Siemianowice Śląskie) celem pobiegania na następujących dystansach:
– 50m (wszyscy, 2 biegi, zapisujemy lepszy czas)
– 600m (dzieci, które nie ukończyły 12 roku życia)
lub
– 800m (dziewczyny) i 1000m (chłopcy), którzy ukończyli 12 rok życia.

W sobotę od godz. 10.00 pogoda ma ponoć nam sprzyjać, więc liczę, że się spotkamy na miejscu! 😉

15 ludzie podążają Bumeikan
Twitter Pic BocekAnd Twitter Pic MarcinCi Twitter Pic AikidoBo Twitter Pic molendaa Twitter Pic szimek Twitter Pic TheJimmy Twitter Pic katgmy83 Twitter Pic budzia66
x

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.