Witajcie, jako stowarzyszenie ciągle szukamy źródeł finansowania naszej działalności. Jednym z takich źródeł od jakiegoś czasu jest portal
na którym do chwili obecnej zebraliśmy darowizny w wysokości 961,47 zł.  Ale może od początku.
Jak to działa ?

Dzięki serwisowi fanimani.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z Partnerów serwisu i wskazujesz nasze stowarzyszenie, które chcesz wesprzeć w taki sposób. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Czy to jest płatne ?
Nie ponosisz dodatkowych kosztów, płacisz tylko za swoje zakupy.
Jak zacząć ?
Stwórz  profil na stronie fanimani.pl poprzez link
https://fanimani.pl/klub-sportowy-bumeikan/
Co zrobić aby nie zapomnieć o FaniMani?
Ze swojego profilu na fanimani.pl zainstaluj przypominajkę, a przed każdymi zakupami wyświetli Ci się podpowiedź jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji

NA PORTALU ZNAJDUJE SIĘ PONAD 800 SKLEPÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI, NA CO DZIEŃ ROBIMY W NICH ZAKUPY A PRZY OKAZJI MOŻEMY WESPRZEĆ NASZ KLUB.

 

KWOTĘ 961,47 zł WYGENEROWAŁO ZALEDWIE 9 OSÓB, KTÓRE ROBIŁY ZAKUPY ONLINE POPRZEDZAJĄC JE WEJŚCIEM NA PORTAL FANIMANI.PL , ZWIĘKSZAJĄC LICZBĘ ZAREJESTROWANYCH OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZE STOWARZYSZENIE TA KWOTA BĘDZIE WIĘKSZA.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ I WESPRZYJ NAS PRZY OKAZJI ROBIENIA ZAKUPÓW W INTERNECIE

https://fanimani.pl/klub-sportowy-bumeikan/

 

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.