Przeżyliśmy!
Jak wiecie zaległą imprezę mikołajkową musieliśmy zamienić na noworoczną. 
Tym razem trochę inaczej. Inna formuła. I niemałe komplikacje. 
Jednak najważniejsze, że wszyscy przeżyli i z tego co widzieliśmy – dobrze się bawili!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia tego “przedsięwzięcia”!
Dziękujemy naszym dobrodziejom, którzy wsparli nas finansowo lub rzeczowo dołożyli się do prezentów.
Dziękujemy noworocznym elfom, za ogarnianie tematu na macie i poza nią, przed i po imprezie. Tym elfom małym i dużym. Tym w żaden sposób nie spokrewnionych i tym genetycznie z organizatorami powiązanymi. Wiele rzeczy “niewidzialnych” nie stałoby się bez Waszej pomocy.
Dziękujemy trenerowi Kordianowi za udział w prowadzeniu zabawy.
Dziękujemy rodzicom za to, że im się chciało, a jak się nie chciało to, że i tak przywieźli swoje pociechy na nasze spotkanie. Za Wasze wsparcie i obecność podczas fety.
Dziękujemy naszym młodym klubowiczom, za udział, za energię, za uśmiech, poświęcenie i cierpliwość okazane na macie. Bez Was nie byłoby jak było  😉

Dziękujemy za każde dobre słowo i gest, które dodawały mam siły w walce z przeciwnościami losu i w poszukiwaniu motywacji do dalszego działania.

To teraz chwila przerwy i powtórka za rok! Póki co poniżej kilka zdjęć z tej wyjątkowej imprezy:

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.