Aikido Rodzinne

Rodzinne treningi Aikido wracają na matę. Zapraszamy na treningi rodzinne do naszego dojo w Bytkowie!

Dla kogo?

To koncepcja treningów 1+1 lub 2+2 (dziecko + rodzic lub 2 dzieci + dwóch rodziców). Wymyślone tak aby każdy młody uczestnik zajęć miał na macie swojego „opiekuna”. Wiek dzieci: przedszkolny (szeroko rozumiany;). Wiek „opiekunów”: dowolny!

Skąd pomysł?

Utworzenie tej grupy jest odpowiedzią na liczne zapytania o treningi dla dzieci poniżej 5 roku życia. Wiemy doskonale jak trudno jest znaleźć zorganizowane zajęcia dla takiej grupy wiekowej.

Po co?

Żeby było fajnie!

Dzieciaki w końcu będą mogły się wyszaleć, ale jednocześnie mocny nacisk będziemy kłaść na dyscyplinę. W profesjonalny sposób ogarniemy ich niespożytą energię i ukierunkujemy ją tak, żeby procentowało to przez długie lata. Ogólnorozwojowe ćwiczenia poprawią ich sprawność fizyczną, a opanowanie padów i przewrotów będzie owocowało nie tylko na podwórkowym życiu.

Rodzice z kolei zamiast spędzić kolejną godzinę na ławce sprawdzając na komórce maile mogą w końcu spędzić trochę czasu z dziećmi na wspólnej zabawie. Przy okazji wyciśniemy z rodziców trochę potu co na pewno wyjdzie im na zdrowie 😉 To również szansa odbudowanie autorytetu rodzicielskiego (jeśli oczywiście ktoś tego potrzebuje;). Do tego „sprzedamy” im kilka praktycznych patentów z technik Aikido (niekoniecznie do wykorzystania na dzieciach 😉 i ćwiczeń, które można wykonywać z dzieciakiem nawet na dywanie! Generalnie świetna zabawa z dzieckiem gwarantowana!

Kiedy i gdzie?

Gdzie? W Bytkowie (Siemianowice Śląskie) przy ul. Niepodległości 20.

Kiedy? W każdą środę o godz 17.00.

Co przynieść na pierwszy trening?

  • Wygodny strój sportowy w tym spodnie zakrywające kolana. Można również przynieść dogi (tzw. kimono) najlepiej do Aikido lub Judo.
  • Do tego klapki lub japonki na dojście z szatni do maty.
  • Wypełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia.
  • Szmatkę – taką zwykłą, do wycierania kurzu (więcej dowiecie się na miejscu).

Koszty

Zapisywane dziecko staje się członkiem naszego klubu. Na karcie zgłoszeniowej dopisujemy osobę lub osoby, które będą ćwiczyły wspólnie z dzieckiem (dorośli również objęci są ubezpieczeniem). Podane poniżej składki obejmują już udział 2 osób (dziecka+rodzica/opiekuna) 1 raz w tygodniu.

  • jednorazowa składka wpisowa w wysokości 75zł.
  • składka miesięczna płatna do 3-go dnia każdego miesiąca w wysokości 75zł.
  • pierwszy, niezobowiązujący trening jest bezpłatny!

Czas spróbować! Zapraszamy!

 

 

16 ludzie podążają Bumeikan
Twitter Pic Sandra21 Twitter Pic BocekAnd Twitter Pic MarcinCi Twitter Pic AikidoBo Twitter Pic molendaa Twitter Pic szimek Twitter Pic TheJimmy Twitter Pic katgmy83
x

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.