Aikido Rodzinne

Rodzinne treningi Aikido wracają na matę. Zaszła mała zmiana i czwartki zmieniamy na środy. Zapraszamy na treningi rodzinne do naszego dojo w Bytkowie!

Dla kogo?

To koncepcja treningów 1+1 lub 2+2 (dziecko + rodzic lub 2 dzieci + dwóch rodziców). Wymyślone tak aby każdy młody uczestnik zajęć miał na macie swojego „opiekuna”. Wiek dzieci: przedszkolny (szeroko rozumiany;). Wiek „opiekunów”: dowolny!

Skąd pomysł?

Utworzenie tej grupy jest odpowiedzią na liczne zapytania o treningi dla dzieci poniżej 5 roku życia. Wiemy doskonale jak trudno jest znaleźć zorganizowane zajęcia dla takiej grupy wiekowej.

Po co?

Żeby było fajnie!

Dzieciaki w końcu będą mogły się wyszaleć, ale jednocześnie mocny nacisk będziemy kłaść na dyscyplinę. W profesjonalny sposób ogarniemy ich niespożytą energię i ukierunkujemy ją tak, żeby procentowało to przez długie lata. Ogólnorozwojowe ćwiczenia poprawią ich sprawność fizyczną, a opanowanie padów i przewrotów będzie owocowało nie tylko na podwórkowym życiu.

Rodzice z kolei zamiast spędzić kolejną godzinę na ławce sprawdzając na komórce maile mogą w końcu spędzić trochę czasu z dziećmi na wspólnej zabawie. Przy okazji wyciśniemy z rodziców trochę potu co na pewno wyjdzie im na zdrowie 😉 To również szansa odbudowanie autorytetu rodzicielskiego (jeśli oczywiście ktoś tego potrzebuje;). Do tego „sprzedamy” im kilka praktycznych patentów z technik Aikido (niekoniecznie do wykorzystania na dzieciach 😉 i ćwiczeń, które można wykonywać z dzieciakiem nawet na dywanie! Generalnie świetna zabawa z dzieckiem gwarantowana!

Kiedy i gdzie?

Gdzie? W Bytkowie (Siemianowice Śląskie) przy ul. Niepodległości 20.

Kiedy? W każdą środę o godz 16.50.

Czas spróbować! Zapraszamy!

 

 

15 ludzie podążają Bumeikan

x

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.