Aikido Rodzinne

Rodzinne treningi Aikido wracają na matę. Zaszła mała zmiana i czwartki zmieniamy na środy. Zapraszamy na treningi rodzinne do naszego dojo w Bytkowie!

Dla kogo?

To koncepcja treningów 1+1 lub 2+2 (dziecko + rodzic lub 2 dzieci + dwóch rodziców). Wymyślone tak aby każdy młody uczestnik zajęć miał na macie swojego „opiekuna”. Wiek dzieci: przedszkolny (szeroko rozumiany;). Wiek „opiekunów”: dowolny!

Skąd pomysł?

Utworzenie tej grupy jest odpowiedzią na liczne zapytania o treningi dla dzieci poniżej 5 roku życia. Wiemy doskonale jak trudno jest znaleźć zorganizowane zajęcia dla takiej grupy wiekowej.

Po co?

Żeby było fajnie!

Dzieciaki w końcu będą mogły się wyszaleć, ale jednocześnie mocny nacisk będziemy kłaść na dyscyplinę. W profesjonalny sposób ogarniemy ich niespożytą energię i ukierunkujemy ją tak, żeby procentowało to przez długie lata. Ogólnorozwojowe ćwiczenia poprawią ich sprawność fizyczną, a opanowanie padów i przewrotów będzie owocowało nie tylko na podwórkowym życiu.

Rodzice z kolei zamiast spędzić kolejną godzinę na ławce sprawdzając na komórce maile mogą w końcu spędzić trochę czasu z dziećmi na wspólnej zabawie. Przy okazji wyciśniemy z rodziców trochę potu co na pewno wyjdzie im na zdrowie 😉 To również szansa odbudowanie autorytetu rodzicielskiego (jeśli oczywiście ktoś tego potrzebuje;). Do tego „sprzedamy” im kilka praktycznych patentów z technik Aikido (niekoniecznie do wykorzystania na dzieciach 😉 i ćwiczeń, które można wykonywać z dzieciakiem nawet na dywanie! Generalnie świetna zabawa z dzieckiem gwarantowana!

Kiedy i gdzie?

Gdzie? W Bytkowie (Siemianowice Śląskie) przy ul. Niepodległości 20.

Kiedy? W każdą środę o godz 16.50.

Czas spróbować! Zapraszamy!

 

 

14 ludzie podążają Bumeikan
Twitter Pic MarcinCi Twitter Pic AikidoBo Twitter Pic molendaa Twitter Pic szimek Twitter Pic TheJimmy Twitter Pic katgmy83 Twitter Pic budzia66 Twitter Pic maciekst