Aikido Rodzinne

Nie jesteście pewni czy Wasze dzieci dałyby sobie radę na treningach w grupie rówieśników? Z drugiej strony chętnie byście z nimi spędzili trochę czasu na wspólnym ćwiczeniu i zabawie?

Aikido Rodzinne to idealne rozwiązanie na przygotowanie dziecka do zorganizowanych zajęć w grupie (nie koniecznie zajęć sportowych). Uczymy współpracy, “słuchania” i wykonywania poleceń, przestrzegania obowiązujących zasad ale także fikania i bezpiecznego padania. Bawimy się i ćwiczymy. Jest fajnie 😉

Rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 5(6) lat, którzy chciałyby spróbować i rozpocząć swoją przygodę z Aikido zapraszamy na treningi do Bytkowa (Siemianowice Śl.)

Podstawowe informacje:

Gdzie?

  • Bytków (Nasze Dojo), ul. Niepodległości 20, Siemianowice Śl.

Kiedy?

  • Środy, godz. 16.50-17.50 TRWAJĄ ZAPISY

Kiedy / jak można zacząć?

Najlepiej upewnić się telefonicznie, że są jeszcze wolne miejsca. Następnie przychodzimy pełni entuzjazmu na trening zgodnie z harmonogramem.

Co przynieść na pierwszy trening?

  • Wygodny strój sportowy w tym spodnie zakrywające kolana. Można również przynieść dogi (tzw. kimono) najlepiej do Aikido lub Judo.
  • Do tego klapki lub japonki na dojście z szatni do maty.
  • Wypełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia (odpowiednie znajdziecie tutaj )

Ile to kosztuje?

Zapisywane dziecko staje się członkiem naszego klubu. Na karcie zgłoszeniowej dopisujemy osobę lub osoby, które będą ćwiczyły wspólnie z dzieckiem. Podane poniżej kwoty obejmują już udział 2 osób (dziecka+rodzica/opiekuna) 1 raz w tygodniu.

  • jednorazowa składka wpisowa w wysokości 75zł.
  • składka miesięczna płatna do 3-go dnia każdego miesiąca w wysokości 75zł.
  • pierwszy, niezobowiązujący trening jest bezpłatny!

Kontakt:

Rafał Rzepus – instruktor Aikido

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: info@bumeikan.pl lub telefoniczny 605 033 244.

16 ludzie podążają Bumeikan
Twitter Pic Sandra21 Twitter Pic BocekAnd Twitter Pic MarcinCi Twitter Pic AikidoBo Twitter Pic molendaa Twitter Pic szimek Twitter Pic TheJimmy Twitter Pic katgmy83
x

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.