Początek roku szkolnego to zawsze ciężki dla wszystkich okres. Niestety układając nasze harmonogramy treningów uzależnieni jesteśmy od kilku zmiennych na które nie mamy wpływu i musimy cierpliwie czekać…

Póki co wiemy, że:

  • w pierwszym tygodniu września nie możemy wejść na salę w Katowicach więc tam przedłużamy o tydzień wakacje
  • mamy nadzieję, że treningi w Katowicach będziemy mieli w poniedziałki i piątki w podobnych godzinach jak w ubiegłym roku
  • na Bytkowie zaczynamy już we wtorek, 4 września i tam treningi Aiki mamy we wtorki i czwartki
  • poniedziałkowe i środowe treningi dzieci najmłodszych przenosimy na wtorek i czwartek
  • na Aikido Rodzinne zapraszamy w środy w godz. 17.00-18.00.

Dokładny grafik już wkrótce!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.