Chodziło nam to po głowie od dłuższego czasu… Nieprzyjemna zima w połowie wiosny spowodowała, że spontanicznie inauguracja wypadła na dzisiejszy wieczór! Zamiast na spacer (brrr!!!) zapraszamy Was dzisiaj na bytkowskie dojo. Pierwszy taki wieczór w naszym klubie!

Gdzie? Dojo Bytków, ul. Niepodległości 20, Siemianowice Śl. (Bytków)

Kiedy? Sobota, 13.04.2019 godz. 18.30 (dojo otwieramy o 18.15)

Dla kogo? Dla naszych klubowych dzieciaków. Rodziców oczywiście nie wyrzucimy 😉

Ile to kosztuje? Duży uśmiech :)))

Film niespodzianka, ale obiecujemy, że będzie śpiewająco!

Zapraszamy!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.