Aikido Rodzinne

Rodzinne treningi Aikido wracają na matę. Zapraszamy na treningi rodzinne do naszego dojo w Bytkowie!

Dla kogo?

To koncepcja treningów 1+1 lub 2+2 (dziecko + rodzic lub 2 dzieci + dwóch rodziców). Wymyślone tak aby każdy młody uczestnik zajęć miał na macie swojego „opiekuna”. Wiek dzieci: przedszkolny (szeroko rozumiany;). Wiek „opiekunów”: dowolny!

Skąd pomysł?

Utworzenie tej grupy jest odpowiedzią na liczne zapytania o treningi dla dzieci poniżej 5 roku życia. Wiemy doskonale jak trudno jest znaleźć zorganizowane zajęcia dla takiej grupy wiekowej.

Po co?

Żeby było fajnie!

Dzieciaki w końcu będą mogły się wyszaleć, ale jednocześnie mocny nacisk będziemy kłaść na dyscyplinę. W profesjonalny sposób ogarniemy ich niespożytą energię i ukierunkujemy ją tak, żeby procentowało to przez długie lata. Ogólnorozwojowe ćwiczenia poprawią ich sprawność fizyczną, a opanowanie padów i przewrotów będzie owocowało nie tylko na podwórkowym życiu.

Rodzice z kolei zamiast spędzić kolejną godzinę na ławce sprawdzając na komórce maile mogą w końcu spędzić trochę czasu z dziećmi na wspólnej zabawie. Przy okazji wyciśniemy z rodziców trochę potu co na pewno wyjdzie im na zdrowie 😉 To również szansa odbudowanie autorytetu rodzicielskiego (jeśli oczywiście ktoś tego potrzebuje;). Do tego „sprzedamy” im kilka praktycznych patentów z technik Aikido (niekoniecznie do wykorzystania na dzieciach 😉 i ćwiczeń, które można wykonywać z dzieciakiem nawet na dywanie! Generalnie świetna zabawa z dzieckiem gwarantowana!

Kiedy i gdzie?

Gdzie? W Bytkowie (Siemianowice Śląskie) przy ul. Niepodległości 20.

Kiedy? W każdą środę o godz 17.15.

Co przynieść na pierwszy trening?

  • Wygodny strój sportowy w tym spodnie zakrywające kolana. Można również przynieść dogi (tzw. kimono) najlepiej do Aikido lub Judo.
  • Do tego klapki lub japonki na dojście z szatni do maty.
  • Wypełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia.
  • W normalnych warunkach jeszcze szmatkę – taką zwykłą, do wycierania kurzu (więcej dowiecie się na miejscu). Póki co w epoce koronawirusa i reżimu sanitarnego ten atrybut chwilowo odpuszczamy 😉

Koszty

Zapisywane dziecko staje się członkiem naszego klubu. Na karcie zgłoszeniowej dopisujemy osobę lub osoby, które będą ćwiczyły wspólnie z dzieckiem (dorośli również objęci są ubezpieczeniem). Podane poniżej składki obejmują już udział 2 osób (dziecka+rodzica/opiekuna) 1 raz w tygodniu.

  • jednorazowa składka wpisowa w wysokości 50zł.
  • składka miesięczna płatna do 3-go dnia każdego miesiąca w wysokości 95zł.
  • pierwszy, niezobowiązujący trening jest bezpłatny!

Czas spróbować! Zapraszamy!