Przypominamy, zapraszamy, a tym co nie wiedzą ogłaszamy, że w najbliższą sobotę (08.12.2018) o godz. 13.00, spotykamy się na bytkowskim dojo w celach:
– modernizacyjnych
– remontowych
– dekoracyjnych
– integracyjnych 😉
– a także wprowadzamy ulepszenia, zabezpieczenia i nowe technologie!!!
Będzie trochę wiercenia, elektryki, budowlanki, może malowanki i wklejanki. Pewnie też: czyszczenie i mycie, odkurzanie, szorowanie, układanie i składanie.
Każda pomoc mile widziana! Każda para rąk dostanie zadanie.
Kawa oczywiście będzie czekać 😉

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.