Pamiętacie o naszej zaległej imprezie klubowej? Miała być mikołajkowa a będzie noworoczna 😉

Zaczynamy o godz. 17.30, w piątek 11.01.2019r. 

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Katowicach, os. Paderewskiego, ul. Graniczna 46.

Przypominam o kłopotach parkingowych w tej okolicy. Najwięcej miejsc parkingowych jest od strony autostrady przy Hotelu Campanila, PZU i Banku. Pamiętajcie też, że zostawienie samochodu na parkingu osiedlowym może skończyć się blokadą! Wejście na salę od strony ul. Granicznej – główne do szkoły może już być zamknięte.
Oprócz samej zabawy na macie planujemy krótkie pokazy większości naszych sekcji.
Stroje oczywiście takie jak na treningi. Nie zapomnijcie o klapkach, żebyście po szkole nie chodzili boso 🙂 
Impreza potrwa ok. 2 godzin.
Zabierzcie ze sobą pozytywną energię i dobry humor.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.