W sobotę, 15.06.2019 w bytkowskim Bumeikan Dojo odbyły się kolejne egzaminy na stopnie kyu. Tym razem wszyscy musieli walczyć nie tylko ze stresem, ale i upałem, który w końcu i do dojo się wdarł.

Mimo tych niesprzyjających okoliczności przyrody były to jedne z najlepszych egzaminów, które tutaj się odbyły! Wielkie gratulacje za pokazane umiejętności, niezłomnego ducha i pokazaną koncentrację!

Na kolejne stopnie kyu wśród dzieci zdali:

Na 9 kyu:
Zuzia T.
Paweł M.
Dominik W.
Julia S.
Amelia M.
Karolina S.
Szymon S.
Zuzia B.
Wiktor C.
Jakub Sz.
Jakub D.
Piotr M.
Lena M.
Krzyś R.
Ola S.
Basia G.
Emilia R.

Na 8 kyu:
Tobiasz S.
Karolina L.
Bartosz J.

Na 7 kyu:
Lidia Cz.
Laura G.
Mateusz G.
Kacper C.
Elza M.
Tosia D.
Małgosia G. (przeskakują o stopień wyżej z 8 kyu!)
Jakub P. (przeskakują o stopień wyżej z 8 kyu!)

Na 6 kyu:
Łukasz B.
Basia K.
Klara J.
Michał S.
Kuba K.
Marek M.

Na 5 kyu:
Igor S.

W grupie dorosłej na kolejne stopnie awansowali:

7 kyu – Patryk C.
2 kyu – Sandra P.

Gratulacje!!!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.