Ciągle się docieramy i staramy się stworzyć harmonogram optymalny. Stąd kolejna zmiana i przesunięcie o godzinę sobotnich treningów.

W tym grafiku pojawia się także światełko w tunelu dla osób chcących się do nas dołączyć. Od 5 października planujemy start nowej grupy starszej (S4) – dzieci w wieku 9-13 lat. Niestety na chwilę obecną grupa ta będzie miała treningi tylko 1 raz w tygodniu, ale 1,5 godz.

W dalszym ciągu pracujemy nad otwarciem wyczekiwanej grupy dzieci młodszych…

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.