Na 18. Mistrzostwach Europy Jodo, które odbyły się w niedzielę, 22 września w Zawierciu reprezentacja Polski wywalczyła piękny zestaw medali!

W tym gronie był Łukasz Machura – nasz klubowy instruktor Jodo i Iaido. Łukasz wrócił z Mistrzostw z 2 medalami: brązowym (indywidualnie) w kategorii Godan oraz srebrnym z zawodów drużynowych! W “srebrnej drużynie” razem z nim startowali: Michał Szczepański, Jakub Zdańkowski i Agnieszka Krawczyk.

Pozostałe osiągnięcia Polaków to:
Kategoria Mudan: Jakub Zdańkowski – 1 miejsce
Kategoria Yondan: Adam Bieniak – 1 miejsce, Michał Szczepański – 3 miejsce

Gratulacje dla Łukasza i całej naszej reprezentacji!

Polska była gospodarzem Mistrzostw Europy Jodo po raz pierwszy . Do Zawiercia przyjechało 200 najlepszych zawodników z 18 krajów. więc konkurencja była spora. Pojawiła się również oficjalna delegacja mistrzów z Japonii.

Tutaj znajdziecie ooobfitą fotorelację z tego wydarzenia.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.