Zapraszamy młodzież i dorosłych na otwarte treningi AIKIDO!

Miejsca treningów:

Katowice, 7 października 2019 w godz. 19.00-20.30 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 (jeszcze niedawno SP4) przy ul. Granicznej 46 oraz
Siemianowice Śląskie, 8 października 2019 w godz. 19.20-20.50 w naszym dojo przy ul. Niepodległości 20 (Bytków).

To będzie świetna okazja, żeby na własnej skórze przekonać się czym jest Aikido.
Może słyszeliście o Aikido, ale nie wiecie cóż to za sztuka walki? Jesteście ciekawi, ale nie chcecie się od razu zapisywać do klubu? Chcielibyście spróbować, ale zawsze znajdujecie wymówkę? A może kiedyś ćwiczyliście i myśleliście o powrocie?
To właśnie ten dzień!!!
Przyjdź. Spróbuj. Zapytaj.
Będziemy tam dla Ciebie!

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywa od 25 maja 2018 roku.

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Bumeikan, w tym zapisywane w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas, oraz naszych partnerów.