...

Treningi w wakacje / załadunek na obóz / konkurs na FB

2023, cze 24

Treningi w wakacje / załadunek na obóz / konkurs na FB

Stało się! Mamy wakacje!

To był ciężko przepracowany rok treningowy, a ostatnie tygodnie były wyjątkowo intensywne.
Dziękuję naszym nieletnim i letnim klubowiczom oraz rodzicom tych nieletnich za pracę, wsparcie i cierpliwość
To jeszcze kilka tematów na najbliższe dni:
1.
Wysłaliśmy jakiś czas temu prośbę o deklarację obecności w czasie wakacji. Odpowiedź delikatnie mówiąc jest… słaba. Póki co na jej podstawie wydaje się, że zrobimy tylko jeden trening akrobatyczny dwa razy w tygodniu i jeden trening łączony dla grupy dziecięcej aikido oraz osobny dla dorosłych i młodzieży. Jeśli jeszcze nie wypełniliście tej krótkiej ankiety bardzo zachęcam bo nie wiemy na czym stoimy.
Ankietę znajdziecie tutaj: https://forms.gle/XiWJBcFSGMSQiVbZ7
W czasie naszego obozu przygotujemy z instruktorami grafik naszych wakacyjnych treningów, a póki co do 5 (może 6 lipca – zobaczymy w jakim stanie będziemy po obozie;) mamy przerwę w treningach dzieci i młodzieży.
2.
Ponieważ są wakacje a obiecaliśmy zimą powtórkę naszego facebookowego konkursu w ciągu najbliższych kilku dni ogłoszony zostanie konkurs na najfajniejsze, najciekawsze, najśmieszniejsze lub najbardziej spektakularne zdjęcie z naszym bumeikanowym motywem. Koszulka, smyczka, silikonowa opaska, worek itd. Wtedy zabawa była przednia a i nagrody zacne 🙂
Możecie już pstrykać. Zdjęcie/cia wyślecie za chwilę.
3.
W poniedziałek 26 czerwca startujemy na nasz klubowy obóz – to wiecie.
Jeśli ktoś ma chwilę wolną o godzinie 7:45 przy naszej szkole w Katowicach ( tutaj link do lokalizacji) i potem około godziny 9:15 przy naszej sali na Bytkowie to serdecznie zapraszamy do pomocy w załadunku naszych dwóch transportowych samochodów. Jest co nosić i każda para rąk jest na wagę złota
4.
Możliwe, że na nocnych obozowych dyżurach uda mi się ogłosić premierę naszych nowych klubowych koszulek (mamy problem z doproszeniem się o oferty cenowe). Jak dobrze pójdzie to zaraz po obozie będą do odbioru i jeszcze będą do użycia w naszym konkursie na Facebooku.
Na ten moment tyle 🙂

Udanych wakacji !

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.