...

WAKACYJNY KONKURS FOTO 2024

2024, lip 8

WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY 2024

Ruszył tradycyjny, klubowy, wakacyjny konkurs fotograficzny (edycja 2024) na najciekawsze/najfajniejsze/najsłodsze/ wakacyjne zdjęcie bumeikanowe, czyli z bumeikanowym motywem. W konkursie mogą brać udział członkowie klubu ze wszystkich sekcji.

Co uważamy za bumeikanowy motyw? Za bumeikanowy motyw uważamy koszulkę, czapkę, „gumkę” na rękę, kubek, „smyczkę”. W skrócie wszystkie gadżety z klubowym napisem i logo. Ponadto wszystko inne co wymyślicie (np. napis ułożony z szyszek). Ważne, aby na zdjęciu znajdował się widoczny(!) bumeikanowy motyw.

Zasady są jak zawsze proste. Wystarczy:

  1. pstryknąć fajną fotkę z jakimś bumeikanowym akcentem,
  2. wysłać je na konkurs@bumeikan.pl
  3. odwiedzić naszego klubowego Facebook’a i go polubić!

Zdjęcie należy zatytułować i podać imię modela/modelki/modeli. Dodatkowo prosimy o krótki opis np. zawierający miejsce pstryknięcia.

Zdjęcia nie spełniające  tych wymogów, lub wysłane na innego meila  nie będą publikowane. Również zdjęcia zawierające znamiona wandalizmu nie będą publikowane (np. napis wymalowany farbą na murze).

Jak i w poprzedniej edycji można również nadsyłać zdjęcia „bezosobowe” tzn. przedstawiające okoliczności przyrody lub naturę mniej lub bardziej martwą (oczywiście bumeikanowy motyw jest w dalszym ciągu obowiązkowy). W ciągu wakacji możecie przesłać dowolną ilość zdjęć, ale każde musi dotyczyć innego motywu lub miejsca.

Zdjęcia przesyłać można do 31 sierpnia 2024, godz. 23:59. „Lajkujemy” do niedzieli,  1 września 2024r, godz. 23:59 . Rozstrzygnięcie konkursu we wtorek 3 września 2024. Wygrywa oczywiście zdjęcie z największą ilością polubień. Pstrykajcie! Bawcie się! Wysyłajcie! Lajkujcie! Jak zawsze czekają atrakcyjne nagrody! Powodzenia!

UWAGA WAŻNE !!! Wysyłając do nas zdjęcie konkursowe oświadczacie, że przypadku gdy na zdjęciu znajdują się wasi bliscy, znajomi nie będący członkami Klubu Sportowego Bumeikan, posiadacie zgodę na publikowanie ich wizerunku celem udziału w konkursie fotograficznym.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.